KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7292048

nr 729 2048

Akvarell

osignerad, äldre man med käpp, motivets mått: 31x22

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 5 december 2011
kl 19:40:15